| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa intru la facultate de ASE(management)?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sa înveți,sa ajungi la liceu, sa iei bacul, sa depui dosar, sa aștepți pe lista sa se elibereze loc dacă ai medie sub 8, 5...

| gabicoo a răspuns:

Simplu: Inveti.
happy

| MValentin a răspuns:

Nu baga la ASE... iti bati joc de cei 12 ani de școală ce i-ai facut

| nicunicu3 a răspuns:

Sa ai bacul si sa dai examenele de la facultate, economie etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa i ei troleibuzul pana la piata Romană si ajungi la Ase

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Tot ce trebuie sa faci este sa dai admiterea. https://admitere.ase.ro/licenta-2021/index.asp

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bravo,esti dăstiept tu rau di tot

| ChituAlexandru1289 a răspuns (pentru MValentin):

De ce zici asta? Ma intereseaza parerea mai multora pentru ca ma gandeam sa ma duc la ASE