| FuFuVercetti a întrebat:

Ce trebuie sa studiezi pentru a avea o cariera de politician?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

In mod normal, Facultatea de Stiinte Politice, dar poate fi si Facultatea de Drept. Ca sa nu mai spun ca, in zilele noastre…merge si fara facultate, relatii si bani sa ai!

13 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Oratoria,demagogia,disimularea,fuga de responsabilitati, apoi sa dai vina pe basisti, comunisti, liberali sau democrati.Sa faci promisiuni ca tu esti mai bun decat ceilalti si cainii cu colaci in coada cand o sa fii tu presedinte sau prim-ministru.

| parvuconst a răspuns:

Drept sau Stiinte Politice

| FuFuVercetti explică (pentru Awesom):

Sa stii ca eu am intentii bune vorbesc foarte serios insa nu am bani si relatii... sigh as introduce si ore de educatie sexuala, si de educatie alimentara si prim ajutor oh go on si multe altele daca as putea insa acestea poate vor ramane la stadiul ed vis, acel vis de a schimba o tara in bine sad

| Awesom a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Votati-l pe Fufu fratilor se viseaza parlamentar.

| ElenaSA a răspuns:

Nu-ti trebuie anumite studii. Cred ca ai nevoie de anumite trasaturi de persoanalitate.

| FuFuVercetti explică (pentru Awesom):

Deci concluzia : Esti un roman prost plin de mistouri, dar in fine natia asta a fost este si va fi mereu de neam prosthappy Nai ce sa ceri laughing

| Awesom a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Si tu ce esti ma? Esti bozgor? Daca esti roman si tu esti la fel ca mine.Nu ti-e rusine sa-ti injuri propriul popor?

| FuFuVercetti explică (pentru Awesom):

In rahatu asta de tara pana nu ii calci pe altii pe cap nu poti trai bine pana nu iei si nu dai spaga nu poti trai (cadrele medicale in special ).

| Awesom a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Da,pleaca ba te tine cineva?

| FuFuVercetti explică (pentru Awesom):

Sunt plecat ma puisor laughing dar am vrut sa vad daca poti avea o cariera ceva in rahatu ala de tara care ii spuneti voi Romania laughing

| Awesom a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Stai acolo si sa nu te mai intorci.

| corolav a răspuns:

Nu e nevoie de prea mari și multe studii.
Am văzut că un deputat ( sau senator), nu rețin exact, are în viața de toate zilele meseria„auto".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste ciordeala.