| danielalex a întrebat:

Cine are Nokia 1100 made in germany? dau doua iphone 4s de 32 de gb pe ele si sunt in cutie originale?

10 răspunsuri:
| VLADUT19 a răspuns:

Esti nebun?

| GoguSteriade a răspuns:

Nu exista conturi in banci elvetiene ce pot fi deblocate cu Nokia 1100.

| rutanklan a răspuns (pentru GoguSteriade):

laughing)) nu trebuia sa ii spui asta...

| Cattalinul a răspuns:

Am Nokia 1101 Made in Germany...Hmm. Nu inteleg de ce ai da iPhone pe asa ceva...

| backback a răspuns:

Omult...nimeni nu e atat de prostrolling on the floor pe un Nokia 1100 poti sa iti iei si 25000 eurowinking cauta si tu pe gooagle

| GoguSteriade a răspuns (pentru rutanklan):

Am si eu momente in care incerc sa nu fiu rau cu oamenii. big grin

| GoguSteriade a răspuns (pentru backback):

Bani dati de fraieri catre profitori. E o teapa la fel de mare ca si cu masinile de cusut Singer.

| backback a răspuns (pentru GoguSteriade):

De fapt nu e teapa dar nu sunt folosite la ce zic aia sunt folosite la programe banale

| backback a răspuns:

Lasa ma, nu lua in seama ce zic astia tu cauta pe unu cu un Nokia 1100 si da-iiphone-u da apoi sa nu te spanzuri cand vezi ca e teapa=)

| VLADUT19 a răspuns:

Imi vine sa cumpar un Nokia 1100 sa til dau pe iphon