| Senzorica123 a întrebat:

Cine castiga mai mult la salariu inotatorul, programator IT sau pilot militar. Daca cumva dati suma in euro va rog sa scrieti in lei cam cat ar fi.

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Viseaza baiatu happy, la treaba cu pilot militar poti sa renunti...

| Senzorica123 explică (pentru NemNUZ):

Ba sa mor eu din situatia asta ajungeti voi boschetari la gunoaie ca-s interesat e ceva rau drogatilor

| NemNUZ a răspuns (pentru Senzorica123):

Sunt 200 de aeronave in Romania + actualii piloti. Nu spune nimeni cu nu o sa ajungi daca muncesti cu adevarat dar sansele sunt mult prea mici. Banuiesc ca nu esti olimpic de nationala la olimpiada de fizica.Iti spun un singur lucru, ai mult de munca...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inotatorul iti dai seama ca nu are un salariu fix nu? castiga in functie de cat de bun e si cata performanta face in sportul respectiv.

pilot militar... hmm castigi binisor dar ca sa ajungi acolo trebuie sa treaca ani de zile.

programatorul - pai salariile pleaca de la 500 euro pentru un incepator si ajung si la 3000-4000 (experienta multa sau pozitie de conducere - in Romania)