| Senzorica123 a întrebat:

Cine castiga mai mult la salariu inotatorul, programator IT sau pilot militar. Daca cumva dati suma in euro va rog sa scrieti in lei cam cat ar fi.

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Viseaza baiatu happy, la treaba cu pilot militar poti sa renunti...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inotatorul iti dai seama ca nu are un salariu fix nu? castiga in functie de cat de bun e si cata performanta face in sportul respectiv.

pilot militar... hmm castigi binisor dar ca sa ajungi acolo trebuie sa treaca ani de zile.

programatorul - pai salariile pleaca de la 500 euro pentru un incepator si ajung si la 3000-4000 (experienta multa sau pozitie de conducere - in Romania)

| Senzorica123 explică (pentru NemNUZ):

Ba sa mor eu din situatia asta ajungeti voi boschetari la gunoaie ca-s interesat e ceva rau drogatilor

| NemNUZ a răspuns (pentru Senzorica123):

Sunt 200 de aeronave in Romania + actualii piloti. Nu spune nimeni cu nu o sa ajungi daca muncesti cu adevarat dar sansele sunt mult prea mici. Banuiesc ca nu esti olimpic de nationala la olimpiada de fizica.Iti spun un singur lucru, ai mult de munca...