| Emally a întrebat:

Cine imi poate recomanda un job pentru studenti? Sunt studenta si am nevoie de un job care sa imi permita sa ajung si la facultate.In afara de mc'donalds si kfs pentru ca deja am aplicat.Am cautat sa depun un C.V pentru job de promoter dar nu am gasit o adresa de email sa pot trimite C.V'ul. Daca ma poate ajuta cineva, chiar am nevoie de un job.dau funda.Multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejobs.ro
Succes!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Cel mai bine inparti pliante.

| Emally explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc mult, dar am cont si cate CV'uri am depus cand auzeau ca sunt studenta imi dadeau cu flit

| Emally explică (pentru OnuOnulică):

Stii pe cineva cu care sa iau legatura?

| Emally explică:

Am uitat sa precizez, caut pentru Ploiesti