| extrem171 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste site-uri marfa cu jocuri online fara downloadari? dau funda daca-mi zice cineva un joc tare!

8 răspunsuri:
| Reloadu8 a răspuns:

Alege-ti jocurile de aici:www.ejocuri.ro
S-au te poti juca Grepolis, Triburile etc
Salut~

| DeeaSiAjunge a răspuns:

Www.y8.com :) nu e cine stie ce dar poate gasesti ceva sa iti placa :)

| catalin231 a răspuns:

Pai eu ti-as sugera sa joci epicduel, mie unul imi place, joci pe site... e online... sper sa iti placa. Link de la joc : http://epicduel.artix.com/ :)

| Anonim5902716 a răspuns:

Imi puteti zice un joc tare

| Anonim5902716 a răspuns:

Nu stiu dar mie imi zice careva un joc tare care il descarc si nu online

| Anonim5902716 a răspuns (pentru catalin231):

Mie num place epicduel am jucat dai nasol

| Alex_Panaite_1984 a răspuns:

Stiu un site de la soramea... :))) www.miniclip.com sau www.friv.com :P

| alexu1 a răspuns:

Poti intra pe http://gameson4u.com un site nou de jocuri ce promite multe, vor fi adaugate cele mai noi si mai populare jocuri, poti trage un ochi sa vezi despre ce e vorba