| cristina1983 a întrebat:

Cine stie cum pot ajunge sa fiu in Trupele de. Carabinieri in Chisinau

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Am gasit, scrie aici!
http://www.carabinier.gov.md/ro/content/func%C8%9Bii-vacante-0

5 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Nu cred ca stie cineva aici, majoritatea utilizatorilor siteului sunt din Romania.

| cristina1983 explică (pentru pufulescu):

Multumesc imi mai trimeti licul o data nu pot deschide pe acesta care l-ai trimes

| pufulescu a răspuns (pentru cristina1983):

Scuze, acum am intrat pe site dupa mult timp! Nu stiu cum sa ti-l trimit altcumva decat copy paste :-(! Mai incerc o data!

| pufulescu a răspuns (pentru cristina1983):

Daca incerci sa intri acolo de pe un telefon mobil... nu stiu cum sa procedezi!