| Andrei5000 a întrebat:

Cine vrea sa formam si sa creem un partid online care cine stie poate un om cu ban sa-l dea in functiune?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si scopul partidului online fiind?

| CronoLead a răspuns:

Da, chiar as vrea sa stiu mai multe detalii, scopul, etc. Si poate ma bag eu.

| Andrei5000 explică (pentru anonim_4396):

Sa inlaturam mizeria asta politica si sa o inlocuim cu una care si-o doreste ori ce Roman!

| Andrei5000 explică (pentru Andrei5000):

Si voi creea o pogina a partidului pe facebook cu ajutorul vostru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei5000):

Ca sa inlaturi mizeria politica, trebuie luati toti la rand si impuscati

| Andrei5000 explică (pentru anonim_4396):

Adica sa ma ajudati sa pun un nume la partid culoare si vreau sa ne acsam pe problemele oricarui roman si sa incercam sa-l ajutam cine stie pote ne va ajuta un om cu ban si voi creea pe facebook!

| CronoLead a răspuns (pentru Andrei5000):

Da-mi add la id : cronolead si vb mai multe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei5000):

Obligatoriu sa aiba culoare? si nume simplu Partidul Roman

| Andrei5000 explică (pentru anonim_4396):

Adauga:andreivasilica02 cu litere mari

| Andrei5000 explică (pentru Andrei5000):

Eu vreau ca acest prtit daca acel om cu ban ne va vedea intentiie pe facebook sa incercam sa satm de vorba cu romani si impreuna cu ei sa facem legile si proiectele!

| Andrei5000 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau ca acest prtit daca acel om cu ban ne va vedea intentiie pe facebook sa incercam sa satm de vorba cu romani si impreuna cu ei sa facem legile si proiectele!

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei5000 explică:

PR-O (partidul romanilor online)

| Andrei5000 explică:

Scrieti aia pe facebook