| Piikieee95 a întrebat:

Cineva care lucrează la Pepco pe aici? Îmi poate spune ce program au angajații? Va mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Slovcehov a răspuns:

Nu lucrez, dar am vrut sa ma angajez vara trecuta si aveau doar program de 12 ore

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Programul este de la 9 dimineata la 21 seara, poate ca angajatii lucreaza in ture, mergi la Pepco in orasul tau si intreabă i, i ti vor spune ei.

| 1234568807 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Salariu minim si program de c***t

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 1234568807):

Asa este peste tot, nimeni nu i ti da 5000 de lei salariu si munca deloc, ca incepator va avea salariu minim pe economie urmind treptat sa creasca daca si angajatul se dovedeste util in firma si face treabă, altfel il zboara afara ca pe masele, nimeni nu este de ne inlocuit, mereu se vor gasi candidati care vor sa munceasca. Voi vreti 2 ore program de munca si salariu dublu. Vise.

| 1234568807 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tu cu ce te ocupi?