| andreidin a întrebat:

Credeti ca ar pica bine la retina sefiilor tai sa te vada ca agent de politie intr-un club de noapte? dar nu in timpul serviciului, zic in timpul liber

6 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Depinde ce muncesti acum. Da-mi mai multe detalii.

| andreidin explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Pai de exemplu daca as fi politist rutier

| Andreea555012 a răspuns:

Eu cred ca da. In fond este timpul tau liber si il folosesti cum iti convine tie. Atata timp cat nu furi sau faci scandal in acel club eu cred ca e ok. Acum depinde si de sefii tai.

| Eastwood a răspuns:

E timpul rau liber, mergi unde vrei.

| J0B0MAT a răspuns:

Retina lor nu are nicio treaba cu ce faci tu. big grin

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru andreidin):

Nu stiu exact ce ar spune dar este vorba de caracterul lui. poate sa spuna ca esti un om muncitor sau ca la el nu iti dai atat silinta si te va lua peste picior