| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Cu cat esti platit daca esti la armata si lucrezi la birouri, ca psiholog, ca actrita la tetru? Gen... minimul platit

8 răspunsuri:
| tril a răspuns:

La armata, ca actrita?!
Buna meserie!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Actrita la armata? wtf?

| SynapseNinja a răspuns:

În primul rând, nu știu dacă există actriță militară, adică taica-miu e colonel la armată și nu am auzit să fi zicând de actriță la armată. Iar ca psiholog la armată cred ca iei în jur de 3500 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drama din armata română este mai bine plătită decât comedia, insă teatrul de improvizație face ravagii.
Baftă!

| Adiadictie a răspuns:

Trebuie sa dai concurs pentru aceste posturi si daca sunt mai multi inscrisi sunt bine platite

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru tril):

Am zis actrita la teatru

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru SynapseNinja):

Nu ma refeream sa fie toate in legatura cu armata. Zicea cat se castica ca psiholog, actor la teatru si la birouri la armata

| tril a răspuns (pentru CristianaCrissPinka2002):

Exprima-te si tu mai corect, inteligibil.
Chiar daca noi toti am intuit ce ai vrut tu sa spui, in realitate, asta se intelege.