| t8t7s21 a întrebat:

Cu modul pedagogic de la Automatica UTCN ce materii pot preda si la ce licee?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

TIC la gimnaziu, sigur. Dar ai și masterul făcut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba profesorii de la facultate,aici s-ar putea sa te ignore lumea(mai putin eu, ca doar am raspuns). Ei ar trebui sa fie mai responsabili in ceea ce priveste modulele, sa informeze, nu sa lase de izbeliste, ca nu suntem obligati sa le stim pe toate ca Dumnezeu! Trage de maneca(la figurat desigur) frumusel pe un profesor/o profesoara cu care te intelegi mai bine pe subiectul asta si o sa-ti explice calm si ferm tot. Macar asta sa faca si ei daca la predat sunt lipsiti de entuziasm si vorbesc straineza!

| t8t7s21 explică (pentru sierra1):

Nu. Sunt doar student in anul 1.

| sierra1 a răspuns (pentru t8t7s21):

~cu modul pedagogic... pot preda. la ce licee?~

păi hai să reluăm discuția peste vreo 4-5 ani!

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Profesorii de la facultate habar n-au ce materii...[poate preda întrebătorul] si la ce licee și de fapt nici nu e treaba lor să știe asta!