| KeepCalmAndLove a întrebat:

Cum credeţi că ar fi viaţa fără şcoală?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Ca in evul mediu.

20 răspunsuri:
| AlleSiAtat a răspuns:

Ca o jungla. happy Multi o sa ma contrazica aici spunand ca,, poti face orice, nu sunt teme etc.'' dar nuuuu e asa! tongue Am dovezi! Daca nu ar fi scoala...noi nu am avea net.De ce? Pentru ca omul care a inventat PC-ul si celalalte a avut scoala si carte.Simplu! Ehhh, nu spun cu nu mi-ar placea sa nu fie scoala laughing Adica totusi mi-ar placea ca 4 saptamani sa nu am nici teme nici nimic. Dupa aceea, m-as plictisi cu siguranta.laughing

| passarisMB a răspuns:

Una plina de prosti :-))

| IonelaaaS a răspuns:

Nu imi place chiar asa mult scoala dar cred ca ar fi o viata plictisitoare, in care nu ai face nimica, nu ai avea un servici pentru ca nu ai invat sa scrii sa citesti si chesti de astea, probabil ca nu ar avea sens, funda?batting eyelashes

| BlackEyedGirl a răspuns:

Am fi cu totii niste analfabeti.

| alexpoint a răspuns:

Salut, e destul sa citesti unele intrebari si raspunsuri de pe aici si realizezi imediat cum ESTE viata fara scoala.
P.S. Cei de fata se exclud happy

| Niiiicu a răspuns:

La inceput mai libera dupa care ar deveni plictisitoare iar in final plina de prosti cu adevarat prosti si nu ai mai avea cu cine sa vb si nu ar mai aparea niciun fel de chestie noua in ithappy

| Spitz10 a răspuns:

Nu ar fi tehnologie.

| biscuiteletau a răspuns:

Ai fi prost! Mai rau happy.

| AlleSiAtat a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Scuze ca ti-am,, furat'' poza de profil de pe TPU.Totusi,imi poti spune unde ai gasit-o? Siii, mai spune-mi inca ceva.batting eyelashes Unde pot gasi si eu poze la fel de mici ca poza ta de profil si tot asa, miscatoare?

| Deutsa_I.a._1994 a răspuns:

Fara scoala am fi inculti!

| KeepCalmAndLove explică (pentru AlleSiAtat):

Eu am luat-o de la alti utilizatori laughing)) nu stiu unde se gasesc

| LittleAva a răspuns:

O vacanta continua tongue

| chocolate3755 a răspuns:

Pai deja iti dai seama ca ar fi plina de prosti etc insa cred ca cea mea rea parte ar fi ca am sta toata ziua in casa, ne-am plictisi de moarte si nu am mai avea prea multi prieteni.desi nu ne place sa ne trezim dimineata si sa ne mai si facem temele, scoala este un lucru bun pentru socializezi si te distrezi cu colegii si prietenii in pauze.cit nu ne-am dori ca sa nu existe, ne-ar fi dor de ea happy

| AlleSiAtat a răspuns (pentru KeepCalmAndLove):

Inseamna ca nu te superi daca o imprumut si eu, nu?batting eyelashes

| KeepCalmAndLove explică (pentru AlleSiAtat):

Nu! Eu oricum am luat alta!

| Iulian03 a răspuns:

Foarte tare.

| Alexandru98 a răspuns:

Ar fi ca o țară plină de analfabeți

| madalkyn a răspuns:

Tare facebook-ul ar fi ful cs-ul la fel si toate jocurile online

Răspuns utilizator avertizat
| dariti a răspuns:

Pai nu am sti nimic si fara stres laughing