| terry34 a întrebat:

Cum e mai sigur sa pastrez problemele de matematica pe foi sau pe laptop? Unde vor rezista mult timp? Daca le pastrez pe calculator,credeti ca sunt in siguranta daca nu le sterg(am si karpeski virus oricum)? Daca am acest protector de virusi, probleme vor ramane mereu acolo?

7 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Mai bine t-i le tragi pe un cd/dvd.

| LolaLollita a răspuns:

Ce zici de ambele variante? Le scrii pe foi, le scanezi si le tii si pe laptop.

| Letty03 a răspuns:

Mai bine le scrii si le pui intr-un dosar unde vor fi mereu in siguranta

| Narcis2007 a răspuns:

Le poti stoca in coud... daca le pierzi din intamplare sau le stergi ai posibilitatea de a le recupera:

http://db.tt/FG7dABQB

| Resurrection a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca este mai sigur pe foaie deoarece pe laptop cine stie poate se arde poate se strica deci. mai bine pe clasica foaie.

Bafta!

| terry34 explică (pentru Narcis2007):

Ce e acela un coud?

| Narcis2007 a răspuns (pentru terry34):

Am scris greasit...e cloud