| Adelin072009 a întrebat:

Cum e pa liceul pedagogic?( ore, program, cămin etc) pls

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Acum 30 minute | Adelin072009 a întrebat:
Cum e pa liceul pedagogic?( ore, program, cămin etc) pls"

Mai Adelin072009, PA liceu nu s-a urcat inca nimeni, ca nu-i permis asa ceva, deci asta nu-ti putem spune, fiindca elevii merg la liceu si nu se urca nimeni PA liceu.

Dar daca te intrebi cum este LA liceu, te asigur ca este la fel ca la orice liceu din tara, profesori foarte buni pentru cine invata, si arai pentru copii lenesi, chiulangi si puturosi.

In ce priveste caminul liceului: au camere comune cu 4-6 paturi, bai si wc-uri comune, cantina comuna, sala de invatat comuna, program strict, pedagog de servici, iesirile din camin pe baza de bilet de voie, iar inchiderea caminului se face la 8 sau 9 seara, in functie de anotimp.

| ioannaa123 a răspuns (pentru Violleta2022):

Stiti ceva de conditiile oferite la camin? am auzit de gandaci si plosnite. sunt mituri?

| Violleta2022 a răspuns (pentru ioannaa123):

Se face deratizare si deparazitare in fiecare an, acum gura lumii este sloboda si fecare voerbste din auzite, ca asa-i la romani.
Du-te aciolo si vezi cu ochii ta.i. daca caminul este inchis inseaman ca este in paragina sau infectat cu gandacsi ate plosnite ca Inspectia sanitara care da autorizatie de functionare an de an, nu ar da autorizatie daca nu s-ar fi facut curatenie generala.