| Joker3134 a întrebat:

Cum este meseria de kinototerapeut? Se gasesc locuri de munca in domeniul asta la noi in Romania? E la cautare meseria?

4 răspunsuri:
| wexceptional a răspuns:

E o meserie frumoasa, curata si onorabila ar trebui sa incerci sigur o sa iti placa. Locuri de munca gasesti dar depinde vrei la o clinica privata la un cabinet sau la o echipa sportiva? e la cautare ca oamenii au nevoie sa le indrepti articulatii sau sa le schimbi postura aliniament de coloana vezi ca ai deja primul client aici pe site a intrebat cineva cauta-l poate te lasa sa inveti pe el bafta si numai bine!

| siriusblack98 a răspuns:

Cica pe kinetoterapie chiar se cauta atat la noi cat si in strainatate. Acum eu nu sunt de meserie, doar zic ce am auzit pe la cunostinte.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se gasesc.
Vrei sa te reprofilezi acum?

Răspuns utilizator avertizat