| MrrLove a întrebat:

Cum pot face o conferinta pe facebook?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu merge sa faci video conferinta pe facebook. Nu ai optiunea asta nici la chatul facebook.
Bafta!

| MrrLove explică (pentru neluL):

Pai am vazut ca o fata vorbea cu 35 de oameni pe facebook intr-o conferinta straight face

neluL
| neluL a răspuns (pentru MrrLove):

Aaa...trebuie sa faci un Grup pe facebook si apoi vorbesti prin mesaje cu toti cei din grup (asta nu e video, este doar chat)
Cum faci un grup vezi aici http://www.tpu.ro/......familie-d/

| Bucur_Vasy_1990 a răspuns:

Am vazut ca la conturile mai noi, la chat exista un buton de conferinta

| amuitat a răspuns:

Ma neluL esti prost. Se poate face conferinta, cand o faci primesti un mesaj si daca il deschizi ai acolo chatu si is vb toti pe acelasi chat.
Ca sa faci conferinta cand vb cu cineva ai sus acolo camera optiuni etc si dai pe + vezi ca o sa gasesti un + dai pe el si adaugi