| anonim38 a întrebat:

Cum pot sa ajung actrita in Turcia? Si in ce consta un casting?

10 răspunsuri:
| StefanPrintzy a răspuns:

Trebuie sa ai talent, sa gasesti un impresar...castig mii de euro.

| anonim38 explică (pentru StefanPrintzy):

Si cum ma poate ajuta un impresar?

| StefanPrintzy a răspuns (pentru anonim38):

Iti poate gasi spectacole la care sa participi si te impresariaza.el face treaba de negociere la bani de aranjat spectacole.

| anonim38 explică (pentru StefanPrintzy):

Stiu ca o sa par absurda, dar eu vreau sa joc in seriale cum ar fi cele de la kanal d.

| StefanPrintzy a răspuns (pentru anonim38):

E destul de greu, trebuie sa gasesti pe cineva care te poate ajuta sa apari la tv dar daca nu esti faimoasa sau nu ai participat la ceva e posibil sa te coste bani.

| RobertMoon a răspuns (pentru anonim38):

Trebuie sa termini actoria, daca nu sti limba turca mai bine stai in banca ta, nu prea ai sanse

| anonim38 explică (pentru RobertMoon):

Au existat care n-au terminat actoria si totusi sunt faimosi? Apropo, sunt turcoaica dar traiesc in Romania.

| GeorgeAdrian a răspuns:

Intra Aici: http://wamjelly.com/? ref=1194275

| anonim38 explică (pentru StefanPrintzy):

Ai idee cum pot sa gasesc pe cineva care sa ma ajute sa apar la tv?

| StefanPrintzy a răspuns (pentru anonim38):

Scuze nu cunosc pe nimeni.