| Alexx321321 a întrebat:

Cum pot sa ajung model? Ce trebbuie sa fac? Unde trebuie sa ma duc?

3 răspunsuri:
| Zaharia_Paul_2001 a răspuns:

Tu trebuie mai intai sa faci niste videuri si sa le pui pe youtoube si facebook apoi sa iti faci pagin de model daca vei primi cel putin 1000 de likeuri.Videurile trebuie sa fie ceea ce vrei tu sa faci de ex sa joci jocuri video sa canti sa faci vlogger si altele!

| Mariusika_Marius_1999 a răspuns:

Cauta o agentie specifica dar trebuie sa fii slab si inalt pentru a deveni model happy

| Alexx321321 explică (pentru Mariusika_Marius_1999):

Sunt inalt si slab! dar ce trebuie sa fac? la ce agentie trebuie sa apelaz? mai ales pentru incepatori