| Joker3134 a întrebat:

Cum sa ai rezistenta la stat în picioare? Sau cum sa nu te mai doare picioarele când stai la serviciu?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu stai doar intr-un loc si sa nu stai cu picioarele pe beton. Sa fie cat de cat ceva podea. Daca ai munca statica te mai schimbi de pe un picior pe altul, altceva nu ai ce face. Sau alege alt job unde nu stai numai in picioarele, sa vezi peste ani ce varice vei face de la atata uzura a picioarelor.

| DaniTDCI a răspuns:

Eu sunt manipulant marfuri si 8 ore pe zi ma plimb de innebunesc, in 8 ore de lucru stau jos cam 20 minute doar, asta e meseria n-ai ce face

Răspuns utilizator avertizat
| DaniTDCI a răspuns (pentru Joker3134):

Pai nu tu ai zis ca stai in picioare toata ziua?