| Carmen8meeh a întrebat:

Cum sa ajung actriță în SUA?
Pas cu pas va rog!
Acord funda! Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| AyDawlfKittler a răspuns:

Complicat. Trebuie sa fi actrita foarte buna, sa arati bine spre foarte bine, sa stapanesti accentul (accentul est-european e un nono pe acolo laughing ) si nu in ultimul rand, ai nevoie de mult noroc. Cum zicea si ionel123 multi viseaza dar putini reusesc. Pentru fiecare Mila Kunis sau Arnold Schwarzenegger sunt milioane care au esuat.
Daca chiar vrei asta nu renunta, dar pregateste-te si pentru situatia in care nu iti iese.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pasul 1 - Intelege faptul ca mai sunt inca 500.000.000 de oameni care vor sa devina actori de succes in SUA

Pasul 2 - intelege ca din acei 500.000.000, probabil 490.000.000 sunt mai talentati si mai bine pregatiti decat tine

Pasul 3 - intelege ca din acei 490.000.000 de oameni, probabil 100 vor ajunge actori de succes

Pasul 4 - renunta la aceste vise copilaresti si vezi-ti de scoala

| UzOm a răspuns (pentru johnnny123):

Poate s-a referit la actriță *****.