| Adelutza24 a întrebat:

Cum sa am parul mai drept?

Răspuns Câştigător
| cryss1234 a răspuns:

Poti folosi placa(dar iti arde parul, iar daca folosesti placa de par prea des, cu timpul parul tau nu va avea un aspect prea placut). Il mai poti intinde cu uscatorul si peria de par. Sau am auzit ca este ceva sampon pentru indreptarea parului...ai putea incerca. :*

3 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

In principiu, trebuie sa il indrepti

| Adelutza24 explică (pentru cryss1234):

De unde as putea cumpara un sampon de andreptare a parului?

| cryss1234 a răspuns (pentru Adelutza24):

Sincer chiar nu stiu. dupa cum am zis nu am folosit niciodata.Doar am auzit de el. Poti merge la un salon sa intrebi si probabil iti va da mai multe detalii happy