| romrem a întrebat:

Cum vi se par mediile mele?
Matematica:9
Romana:10
Fzica:9
Muzica:10
Istorie:10
Geografie:10
Ed.tehnologica:10
Religie:10
Engleza:10
Biologie:10
Desen:9
Optional/TIC:10
Purtare:10
Mentionez ca sunt in clasa a 6-a si sunt scutit la spor.Media mea la franceza nu s-a incheiat.

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Pe langa ca nu-mi pasa, nu pot sa-ti spun ca esti destept.
Ok, sunt medii mari frumoasa, le poti pune pe Facebook, are mama tata cu ce sa se mandreasca si cam atat a fost.
Eu nu masor inteligenta prin note, as putea avea si eu medie de genul si in clasa a 12-a, dar ma doare-n p...a de ele medii.
Daca invat si eu o lectie asa ca la carte, si ma si place profa un pic iau lejer 10.
Nici o data nu m-am mandrit cu mediile mele sau cu notele mele, mi se pare o prostie.
Nu vreau sa descurajez, invata in continuare, insa pune accent mai mult pe socializare, fa cunostinta cu cat mai multi oameni, aia o sa te ajute dupa ce termini scoala, nu notele.

25 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| romrem explică (pentru Nedelcu_Alex_2002):

Multumesc mult!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti destept, bravo!

| romrem explică (pentru Nedelcu_Alex_2002):

Mai vad ce raspunsuri se mai dau.Astept o ora.

| AdrianTzar a răspuns:

Foarte bune

| Dragutza_Tha_DA_1999 a răspuns:

Dc nu s-a incheiat

| Vlad617 a răspuns:

Foarte bune, tine-o tot asa.

| UserulAnonim a răspuns:

Medii foarte bune, in comparatie cu ce am avut eu in a 6-a laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitări, eşti foarte deştept
Mai rar aşa

| Insideb0i a răspuns:

Sa te mentii asa pana la facultate! Cu totii suntem buni cand suntem in clase mici. Dar totusi o sa ai o medie generala buna

| peperonies a răspuns:

Nu ma pot gandi la ceva in momentul de fata care sa ma intereseze mai putin.

| deeeaqq a răspuns:

Ed. tehnologică era teroare pentru mine
Sunt bune mediile, bravo ție

| romrem explică (pentru AdrianTzar):

Multumesc!

| romrem explică (pentru Vlad617):

Multumesc frumos.La desen sunt cel mai prost din clasa.

| romrem explică (pentru Dragutza_Tha_DA_1999):

Mai trebuie sa ne puna o nota.

| romrem explică (pentru anonim_4396):

Nu chiar.Suntem o clasa foarte buna si majoritatea au 10 pe linie.

| romrem explică (pentru UserulAnonim):

Recuperezi tu.

| Gonrax a răspuns:

NU NE PASĂ!
Nu înțeleg rostul întrebării.
Te-a pus cineva să-ți pui aici mediile?
Te lauzi degeaba.

| lpavel a răspuns:

Dupa intrebarile care le pui abia te cred big grin Esti tu un geniu la scoala dar in viata de zi cu zi esti praf laughing daca asa ramai si cand vei fi adult vei fi un pampalau de care vor rade toti, asa ca socializeaza mai mult pentru ca dupa scoala si asta va fi la fel de important!

| untu a răspuns:

Bravo,inveti foarte bine! Vei trece cu media generala 10! (9, 13)

| Pool77 a răspuns (pentru untu):

Corect, 9.73.

| untu a răspuns (pentru Pool77):

Da dar ai inclus media 9-10 la franceza? Impartit la 15 materii!

| romrem explică (pentru untu):

Media la franceza e noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru romrem):

Esti un geniu, cel mai iubit fiu al patriei, un zeu secular.