| Anca95 a întrebat:

Daca ai mai avea 4 ore de trait ce-ai face?

17 răspunsuri:
| Candace a răspuns:

M-as gandi daca in viata asta am fost mai mult decat un gunoi.

Răspuns utilizator avertizat
| DiduKiid a răspuns:

Doamne feri laughing Mi-as suna rudele, mai ales prietenii :* laughing

| Wlan a răspuns:

Toate lucrurile pe care regreti ca nu le-ai facut, pe care unii oameni te-au convins sa nu le faci spunandu-ti ca nu esti destul de bun. As incerca sa ma fac auzit, sa spun lucrurilor pe nume, sa spun ce gandesc, ce simt persoanei iubite. Vezi filmul "If only"

| qLoveSmileღ a răspuns:

Aș țipa. rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| rutanklan a răspuns:

Bah, macar ai stii ca mai ai doar 4... nu 8237201231123 happy

| 2PacKilluminati a răspuns:

As viola celebritatile cu care am fanteziitongue

| Anca95 explică (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Sincer... nu stiu ce as face.Probabil as da muzica la maxim si as dansa, apoi m-as duce intr-un restaurant si as manca tot ce-mi pofteste inima, apoi intr-un supermarket si mi-as lua dulciurirolling on the floor

| Anca95 explică (pentru 2PacKilluminati):

rolling on the floor ajunji in 4 ore la hollywood?

| Almássy a răspuns:

1- as escalada un muntelaughing 2- as sari de pe un pod in apa 3- as fuma 4-as gusta drogurile 5- as spune cap-coada toate injuraturile pe care le-as sti 6- m-as ruga la dumnezeu sa ajung in rai asta as facelaughing

| 2PacKilluminati a răspuns (pentru Anca95):

Lasa ca nu stau toti in america tongue

| Kinus12 a răspuns:

M-as gandi la viata vesnica

| Loner a răspuns:

Dupa 3 ore de bungee jumping si parasutism aş fi luat somnifere sa mor in somn.

| alexarabu32 a răspuns:

Raspunsul meu este identic cu al lui 2PacKilluminati

Răspuns utilizator avertizat
| Almássy a răspuns (pentru Almássy):

Am uitat de saritul cu parasutalaughing