| armin1221 a întrebat:

Daca ai pielea putin mai inchisa la culoare ca a Madalinei Ghenea nu te poti inscrie la next top model?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Poti sate insrii cu orice fel de pele. Idea e ca trebuie sa treci de preselectii si sa rezisti in concurs. Dar o sa-ti dau un mic sfat: Du-te cateva zile la mare sau foooooaaaaarte putin la solar sa capeti bronz inainte de inceperea concursului, asa se va schimba putin nuanta pielii intruna ceva mai senzuala pentru concurs si scapi de probleme.

2 răspunsuri:
| Mihai_Valcu_1999 a răspuns (pentru Mihai_Valcu_1999):

Scuze pentru greselile de scriere.

Răspuns utilizator avertizat