| creator0509 a întrebat:

Daca am terminat facultatea de litere pot sa ma angajez la NASA?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate dar numai la NASA din fundul curtii!

| eusuntbaiatuldiz a răspuns:

Cu Litere la NASA? doamne? aia știu fizica,chimie,mate, bio, astronomie, se da un examen, ai 0% șanse să poți trece examenul cu ce cunoștințe ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu, au nevoie de femeie de servici, sunt doua posturi libere

| darrio2007 a răspuns:

Nici o sansa. Ce sa faci cu Literele la NASA? Acolo sunt alte specializari.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

A terminat facultatea de litere, dar nu-i capabil nici sa puna o virgula in fraza aia, ca sa faca sens!

Asta-i genul de "musca efemera" care dispare la fel de usor cum a aparut laughing

| johnnny123 a răspuns:

Ca ce?

| mihai69 a răspuns:

La Nașa de cununie sau la cea de botez?

| ReddY25 a răspuns:

În niciun caz

| mihai69 a răspuns:

Râde ciob de oală spartă:
====
"acum 2 ore | Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):
A terminat facultatea de litere, dar nu-i capabil nici sa puna o virgula in fraza aia, ca sa faca sens!"
====
Ce fel de sens să facă, darling? Giratoriu cumva?

| sierra1 a răspuns:

Pe ce post ai dori?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La NASA ca să faci, ce?

| haileewatson a răspuns:

Da, ca receptionist la intrarea in cladire laughing)

| Hammurabi a răspuns:

S-ar putea să da.
Atunci când NASA va descoperii prima civilizație extraterestră, și vor avea în plan alcătuirea primului dicționar englez-extraterestru... laughing))

| Ioana06i a răspuns:

0% șanse!

Răspuns utilizator avertizat