| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Daca as scrie intro carte din imaginatia mea un fel de film asemanator cu serialul Justice League Scooby-Doo FelineleFulger
etc etc etc si mi las imaginea cu timpu perfectionadul ca fiind programat totul pe fiecare episod conversatii etc etc ce as putea face cu munca asceasta? cu acel caiet in care am scris stiu eu un serial intreg unde l-as putea prezenta stiu eu un studio ceva?laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi poţi da foc.
Nimeni nu te va lua în seamă din păcate...

| Seby90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper sa isi dea el foc. Adica prima oara i-am citit numele laptic si dupa am vazut ca poarta bluza mov. Iti plac chestii in fund?batting eyelashes