| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Daca ma duc la mate-info si dupa un an vreau sa merg la filologie, in ce consta mutarea, ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De ce te mai complici sa te duci la mate-info din moment ce tu vrei filologie?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Si mutarea consta intr-o cerere pe care ti-o aproba directorul/directoarea sau nu, depinzand si de numarul locurilor disponibile. Cica vei da niste diferente dupa ce te muti, dar, din cate am observat, nu prea pune nimeni accent pe ele.

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ma refeream daca nu fac fata la mate-info nici macar putin sa ma mut la filo

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

In ce consta acea diferenta?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru CristianaCrissPinka2002):

Cica ar trebui sa dai la latina, istorie, geografie. Dar acum depinde si de liceu. Cand ne-au mai venit noua colegi noi, profa de engleza a zis ca ar trebui sa le dea un test, pentru diferente. Dar nu le-a mai dat. Poate nici tu nu vei da, ca-s profesorii plictisiti.