| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Daca vreau sa devin politista din neoperativ,ar trebui sa fac academia? Ce politisti actioneaza,cu eaxctitate,in neoperativ,cei de la permise,cazier,pasapoarte? Vreau sa imi fac o idee cat mai clara, multumesc,

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu o sa ii mănânci pe răufăcători nu ii arestezihee hee

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate, daca aratam si astazi ca in poza, era raulaughing Din fericire, e de acum 10 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Giulyana_Giuly_1991):

Ești drăguță și în poza oricum. Glumeam și eu happy

Poate îmi pui și mie cătușele odată, ma las repede arestat de tine stimata domnișoarăhee hee dar nu mai sa nu ma mănânci și pe mine eu țin cu tine big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce catuse, tovarase? Domnisoara vrea un post de ala caldut la birou din prima...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Atunci e și mai bine ca e la căldură
are standarde nu gluma, bravo ei.
II doresc succes.