| Popopokerfaceee a întrebat:

Daca vreau sa ma mut de la un profil real la altul Bio Chimie la economic sau mate-info in ce constau diferentele? ma pot muta din sem 2 al clasei a 9 a? Funda big grin

3 răspunsuri:
| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Toti mi-au spus ca nu e posibil s te muti de la un profil la altul la liceu

| Y0nut7 a răspuns:

Te poti muta numai dupa un semestru, daca nu iei diferentele cu catva $$ se rezolva imediat!

| Popopokerfaceee explică (pentru Y0nut7):

Si la profil economic din ce se dau diferente? am auzit ca trebuie minim 5 thinking