| Sweety27 a întrebat:

De cateva zile ma tot gandesc cum exista vip-uri la noi in tara care nici nu stiu sa lege 2 propozitii dar castiga foarte multi bani. Uite asa am inteles ca in spatele lor e o persoana care stie cum sa se ocupe de imaginea lor, sa le castige proiecte si sa ii sprijine in cariera. Cred ca orice om care isi doreste o cariera are nevoie de un PR/ impresar/ brand manager. Daca ai un adevarat talent si vrei ca cineva sa te ajute in crearea unei imagini, sa te promoveze si sa iti gaseasca proiecte, mi-ar face placere sa te ajut. Fara nici un comision. Vreau sa-mi petrec timpul liber intr-un mod constructiv. Ati avea incredere ca o persoana sa va ajute in crearea unei cariere, pur si simplu gratuit?

9 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Nu prea cred! Dupa cum stim in ziua de azi multi oameni profita de altii... De ce te-ar ajuta in mod gratuit?

| Sweety27 explică (pentru JustDeedee):

Eu de exemplu sunt dispusa sa ajut gratuit, fara comision, doar pentru a-mi petrece timpul liber intr-un mod care imi place.

| JustDeedee a răspuns (pentru Sweety27):

Unii nu gandesc ca si tine...

| Sticket a răspuns:

Te uiti cumva la friends show?

| Sweety27 explică (pentru Sticket):

Te referi la serialul Friends? Daca da, il urmaream acu cativa ani. De ce? Ce legatura are?

| Sticket a răspuns (pentru Sweety27):

Nu ma laughing ma refeream daca te uiti la levi ca am vazut expresia ati folosi timpul intr-un mod constructiv si am crezut ca urmaresti.

| Sweety27 explică (pentru Sticket):

Nu. happy

| TheAce a răspuns:

Salut, iti scrie un Specialist in comunicare (Marketing, PR, brand management, event management, formare si training, copywriting, crisis&time management, consultanta de imagine). Ce spui tu e interesant. Eu caut 2 interni pentru un proiect nou, o platforma de evenimente si formare. 2 persoane carora sa le fiu si mentor si pe care la finele celor 3 luni de proba sa ii angajez daca totul merge bine, dupa ce le-am si impartasit tot ceea ce stiu. Ai spus ca vrei sa ajuti la constructia unui brand si a unei imagini. E perfect, ai ocazia, ai ocazia sa te si dezvolti pe social media content managing si nu numai. As vrea sa stiu daca si in ce conditii esti interesata si daca totul e ok, sa imi trimiti un CV pe care sa il analizez cu colegul meu. (Un portofoliu ar fi de asemenea extrem de binevenit). In rest, sunt deschis la orice fel de intrebari. Mailul meu: tudor_ursente@yahoo.com. Cu stima, Tudor

| Sweety27 explică (pentru TheAce):

Nu, multumesc. Nu sunt interesata de un job ci doar de petrecerea timpului liber intr-un mod placut si interesant.