| nimenisinimik a întrebat:

De ce carti am nevoie pentru a invata web design? Stiu sa lucrez decent in photosop dar stiu ca sunt cateva limbaje si restul.Multumesc mutl!

4 răspunsuri:
| Roby_Miklos_1999 a răspuns:

Pai, mai intai trebuie sa inveti sa scrii corect "Photoshop" laughing

| nimenisinimik explică (pentru Roby_Miklos_1999):

Am omis o litera ca am scris rapid si va gasiti voi sa comentati.Imi erai mai util daca imi si dadeai un raspuns bun.

| adrian99th a răspuns:

Http://www.w3schools.com/ ia de aici :)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa faci strict web design nu prea mai ai nevoie de nimic. Sa stii insa html si css te ar ajuta sa interactionezi mai usor cu cel care iti implementeaza designul