| ALEXICAmarketing a întrebat:

De ce OLX și LA JUMATE au băgat taxa pentru categoria caut de munca? Cei care caută de munca au bani de platit la acesta categorie?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pentru a castiga bani si din categoria asta. Aceste site-uri sunt facute pentru profit, deci nu trebuie sa le pese de oameni daca au sau nu bani.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Dismally):

Cam piperat prețul pe OLX:9 euro.
Eu aveam o grămadă de anunțuri pe OLX și rezultatele au fost mereu slabe.Am platit in iunie 20 lei in Anunțul Telefonic și nici măcar un telefon nu am primit în 2 săptămâni.

| Dismally a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Nu stiu care e pretul. Dar pe e-jobs nu era gratuit?

| ALEXICAmarketing explică:

EJobs sau BestJobs sunt zero, eu nu știu cum rezista site-urile astea.