| anonim_4396 a întrebat:

De ce se dau probe asa grele la Politia Locala? Adica se dau la fel ca la cea de Frontiera, etc. Nu cred ca ei au nevoie sa fie atat de "sportivi" ca cei de la Politia Nationala.

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce probe grele mai? Tu vrei sa angajeze invalizi? Doamne ce natie de fatalai am mai ajuns...

| BroascaCuElice a răspuns:

Pentru ca tot politie e

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BroascaCuElice):

Da, dar da doar amenzi. Nu face lucruri grele ca si cea Nationala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca nu stii nu te mai baga!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca esti prea prost, mai bine fa-te parlamentar. Da doar amenzi? Si daca vrei sa amendezi pe unul iar ala te ataca, zici "piua" si suni colegii de la Nationala sa iti salveze curul imputit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca-ti *** un cap in gura te ia somnu'!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma indoiesc. Nu de alta, dar nu te duce capul nici sa treci strada de unul singur din cate vad. Poate ca daca vii cu un prieten si cu un scaunel. Te urci pe scaunel si prietenul te impinge de cap, poate-poate asa iese ceva. Da' nu mai bine te duci tu sa sugi un cuc?