| Sprike a întrebat:

Deci:
Anul trecut eram clasa a 5 si era un baiat flavii care isi dadea silinsta dar este dintr-o familie foarte needucata ex:maicasa si taicasu beau, fratesu fumeaza, si el a tras un fum cand era mai mic.Iar maicasa s-a ofticat si a facut scandal cu doamna diriginta ca:de ce am iesit eu pe locul 2 si el pe 3... Dar eu doar am invatat atata tot si ea acum se barfeste cu toti ca nu stiu ce am facut.
Si acum in a 6 el va iesii in fata mea si vreau sa stiu Pentru ce a facut mama sa:
1.Nea barfit ca nu stiu ce am facut
2. Ia zis lui diriginta ca am trisat
3. Si s-a ofticat.
A facut pacate?
Vreau sa mentionez ca este foarte dusmanoasa acum, mai ales pe strada, se uita la tine, cum ar zice:darar domnu sa mori in chinuri...
Deci a facut pacate prin aceste lucruri
P.S:eu nu ma oftica ca el acum iese inaintea mea...

Răspuns Câştigător
| e7d7n7 a răspuns:

Ce familie de neam prost.

7 răspunsuri:
| NataliaElena22 a răspuns:

Eu propun sa te pui sa dormi. Ai o imaginatie de invidiathappy

| PyKaciu a răspuns:

Salutare!
Cel mai bine ar fi sa nu-l bagi in seama. daca tot ai zis ca nu te oftici. daca masa-i proasta n`ai ce face.Da`ti silinta, incearca sa fii mai bun ca el.

Pana la urma... degeaba esti bun in viata... tot mori odata si`odata

| powergirl a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar nu o baga in seama orice ar fi zis nu conteaza conteaza sa iti vezi de invatat si gata. nu are ce sa iti faca orice ar fi zis

| Sprike explică (pentru e7d7n7):

happy

Răspuns utilizator avertizat
| Sprike explică (pentru Sodom):

Serios straight face? Si daca scriu in graba vrei sa scriu si corect nu? **** de aici!

Răspuns utilizator avertizat