| AmyAmaliaNebunikah112 a întrebat:

Dilema : ce cadou sa ii fac mamei?
Ma gandeam la lalele,ciocolata, sa ii recit o poezie si sa ii fac o felicitare... E destul? Cine are idei?!
Fundita!

Răspuns Câştigător
| LuvU4Ever a răspuns:

Da, e destul. Cel mai dragut ar fi sa ii pui intr-o punguta de cadouri, o ciocolata, o felicitare si o poezi scrisa de tine. va fi foarte surprinsa! Asta i-am facut si eu cadou mamei, a fost foarte surprina, nu se astepta la asta. In final a fost foarte fericita, si m-a strans in brate! :* Funda?

10 răspunsuri:
| Dudu008 a răspuns:

Eu ma gandeam ca ai putea sa ii ei niste trandafiri rosii, o cutie de bomboane heidi sau milka i love you, o felicitare, iar ideea cu poezia este excelenta

| BellaFoxyMaria a răspuns:

Te-ai gandit bine! Sa ii faci o felicitare prin care sa iti exprimi iubirea fata de ea si niste flori ar fi genial!

| Denisa2763 a răspuns:

Eu cred ca este destul este un cadou foarte frumos pentru o mama de 8 martie happy

| AmyAmaliaNebunikah112 explică:

Mdaa! Ideea cu trandfirii nu ma prea
atrage pentru. Ca nu prea ii plac...

| Zenithf a răspuns (pentru AmyAmaliaNebunikah112):

Ii iei ce flori ii plac. Si de ajuns este faptul ca te-ai gandit la ea, asta o bucura mai tare, nu ca i-ai luat nu stiu eu ce cadou.

| Zenithf a răspuns (pentru Zenithf):

La fel si cu ciocolata, poti sa-i iei ciocolata elvetiana, olandeza sau de care ar fi, dar daca ei ii place altceva mai mult? Ideea este sa-i iei ce stii ca ii place, si prin asta dovedesti ca iti pasa, ca nu-i doar un cadou de ocazie?

| MiKeLla14 a răspuns:

Pai poti sa ii iei o ciocolata mare, cum ar fi milka, pentru ca e asa, mai speciala si o poezie sau un cantecel e foarte frumos..si eu i-am facut mamei o felicitare, m-am inspirat putin de pe net, si am facut-o asa cum credeam ca ii place ei, si o sa-i cumpar o floare sau ceva flori..Sa stii ca este buna ideea, ta!winking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merge o brățară, o floare și o felicitare!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O bluză drăguţă, un parfum finuţ, o floare frumoasă.
Te pup!

| うつ病時間が経過するまで a răspuns:

Pai si ce legatura are Cariera cu maicata?