| danidni a întrebat:

Doar la academia de politie ( în afară de medicina) e așa mult de învățat si în jur de 10 concurenti pe un loc? Merita sa faci academia? Dau fundita

5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Nu oricine intra la academie de politie. E enorm de invatat, iti trebuie si o serie de alte abilitati, in afara de inteligenta cu mult peste medie. Conteaza inclusiv familia din care provii

| danidni explică (pentru Sonia822):

Familia ce legatura are?

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Dacă ti ar fi plăcut cu adevărat nu mai întrebai aici dacă merita sau nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merita sa faci academia?
Dacă 10 candidați dau la Academie, ei consideră că merită.
Dar poți da la o școală militară, căci acolo nu e concurență așa mare, și merită la fel de mult.

| danidni explică (pentru JuliaMariJuliaMari99920):

Ca să-mi placă trebuie sa aflu cât mai multe