| RoyalLuxury a întrebat:

Doar pentru persoanele din Bucuresti.

Daca esti absolventa de facultate promotia 2012 si vrei un loc de munca decent, lasa o adresa de mail aici si o sa fii contactata. Compania face angajari in parteneriat cu ANOFM Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Decent-decent, dar presupun ca un minim de informatii cu privire la domeniu macar puteti da inainte sa cereti adresele de email de la lume.

1 răspuns:
| RoyalLuxury explică (pentru mixxjim):

Intentionat nu am specificat domeniul. Firma este in domeniul Software dar in cadrul firmei sunt mai multe departamente. Din moment ce cautam absolventi de facultate, dorim sa-i formam noi pe posturile care sunt disponibile in acest moment. Dupa cum stiti, absolventii de facultate care nu au experienta nu sunt atat de usor angajati.