| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa devin politista, sunt la drept anul 2 ce pot sa fac sau ce trebuie sa sac sa devin oplitista?

3 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai uite ce poti sa faci: intra pe site la academia de politie iei un numar de telefon suni si iti raspunde o tanti draguta care te indrumawinking fii draguta cu ea si o sa te ajute big grin

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce n-ai mers la Academia de Politie? Politia mai face si incadrari de licentiati ai unor facultati, atunci cand are nevoie de unii specialisti, dar mai rar. Numai bine!

| valy25adw a răspuns (pentru Ioandelasal):

Mersi frumos