| Saiko93 a întrebat:

Draga TPU, o sa pun curios doar o intrebare. Mentionez din start ca sunt "batut in cap" de fel laughing.

Oricum, revenind. Am foarte multi nervi din fire si ma gandesc sa ma inrolez in armata doar ca aici e dilema. Pot doar daca avansez cu timpul sa cuceresc un teritoriu sau ceva care nu apartine de Nato, logic? Vreau sincer sa fiu sa ii razbun pe vechii bravi luptatori ai tarii noastre ce nu au reusit din nefericire, saracii sad Nu de nebun, aleg din cei care ne-au asuprit in trecut. In rest, n-am nimic de demonstrat... Doresc raspunsuri seriose si non-evazive daca mai exista oameni de Doamne ajuta pe aici... Mersi.

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Cu gândirea asta ești mâncat din start în armată. Reorientează-te spre altceva ca armata asta e plina de idioți mai ales la conducere, tara e vândută de mult și în armată dacă nu ai atitudine de sclav ai probleme, ai parte de sarcini dure, etc etc ( cum e în cazul meu)

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

"Pot doar daca avansez cu timpul sa cuceresc un teritoriu sau ceva care nu apartine de Nato...Doresc raspunsuri seriose"

teritorii nerevendicate mai sunt prin antarctica și desigur pe lună, marte... Succes in rzunarea bravilor lupători!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vei avea un consult psihologic la admitere.

| Meme10Meme a răspuns:

Nu ai voie sa ataci pe nimeni, NATO nu ți da voie.

| Yuoia a răspuns:

Baiete, mai vorbim dupa ce te trezesti din ce ai baut.
Vad ca ai cont "proaspat" ca sa pui intrebarea la bascalie.

| johnnny123 a răspuns:

Cand ai inceput cu "sunt batut in cap" m-am intrebat in ce sens.

Apoi am citit restul intrebarii si am inteles.

| Hela a răspuns:

Daca chiar vrei sa faci ceva.fa o pana la capat si baga te in Legiunea Straina laughing))

| Dintrebare a răspuns:

Dupa ce incepi cursurile din armata o sa iti schimbi complet ideile. Acum nu intelegi deloc concepte fundamentale despre armata, aparare, eroi, etc etc. Oricum, raspunsul este nu pentru tot ce ai intrebat. Nici de avansat nu o sa avansezi asa mult incat sa fii in pozitia sa iei decizii. Iar despre atacatul altor tari este exclus. Citeste pe net ce e nato etc. daca esti curios.

| Saiko93 explică:

Apreciez Alte inutilitati big grin?

| Saiko93 explică (pentru Yuoia):

Ai boala pe cei care au conturi noi sau ce laughing mestere?

| Saiko93 explică:

Emm, ce doresti copilas?

| Saiko93 explică (pentru Yuoia):

Nu beau ce bea generatia ta si nici nu va urmez modelul "neinspirat"... Multa bafta la damigene ( nu ma bag ) laughing

| Saiko93 explică (pentru Hela):

Dupa tine laughing sunt gentleman si las domnisoarele primele ^^ p.s. ne imaginam ca nu e regula de acolo adresata femeilor deoarece avem drepturi egale laughing) ( ex. Ecaterina Teodoroiu, etc. )

| Hela a răspuns (pentru Saiko93):

Ma gandesc inca la o posibila familie pe viitor... nu ma bag in lucruri din care nu pot iesi... cu viață. laughing)

| Saiko93 explică (pentru Hela):

Opa laughing suna periculos rolling on the floor straino