| Ricaion589 a întrebat:

E cineva frizer aici? As vrea la anul sa ma apuc de un curs si sa practic meseria dar imi e frica ca la scoala nu voi invata destul si cand incep sa tund clienti reali nu o să-mi reuseasca

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai la scoala faci curs atat teoretic cat si practic.
Intai va tundeti intre voi, la scola, cursantii apoi incepi sa practici pe fratele tau, pe taica-tu, pe vecinul de langa casa, apoi prietenul samd.

| Ricaion589 explică (pentru Violleta2022):

Si dupa pe tine acolo jos

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ricaion589):

Dupa cum gandesti, probabil ca vei ajunge sa tunzi gandaci si sobolani, ca minte nu ai nici cat o ceapa degereta.

| Ricaion589 explică (pentru Violleta2022):

Imi cer mii de scuze dar nu m-am putut abtine

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ricaion589):

Ai idee cu cine stai de vorba, mai copilas?
Vezi ca maine poimaine ajungi sa jignesti angajatorii online, fara sa ai habar cui raspunzi, pierzand in viata, cat nu ai ideea, fiindca lipsa educatiei parintesti si a bunului simt, te vor urma.

| Ricaion589 explică (pentru Violleta2022):

Chiar imi pare rau. Mi s-a parut o replica prea tare si m-am prapadit de ras. Cateodata am chef sa mai fac misto mai ales ca sunt anonim aici

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ricaion589):

Pacat ca nu ai si minte... ca la anisorii tai sa vorbsti atat de urat cu un adult care incearca sa te ajute.
Asta a fost o replica vulgara, pe care nu o folosesc nici macar oamenii normali, dapai un copilas de anisorii tai.
Sper sa nu ajungi niciodata pe mana mea sa te angajez, ca nu ai sansa, cu asemenea mentalitate si glume prostesti, lipsite de cel mai mic bun simt.

| Ricaion589 explică (pentru Violleta2022):

Sa fiu sincer nu prea incerci sa ajuti. Multe raspunsuri pe care le dai mie si tuturor sunt asa arogante. Cred ca de asta ti-am si dat replica aia

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ricaion589):

Si asta iti da tie dreptul sa raspunzi vulgar?

Faptul ca ti-am explicat logic si normal, un lucru corect fara nici o aroganta si nici folosind limbaj golaneste, iar tu-mi raspunzi in cel mai vulgar mod posibil?

ia de reciteste textul initial de vreo 10 ori, ca sa intelegi ce ti-am scris, ca-i un raspuns perfect normal si simplu, fara pic de aroganta sau vulgaritate ca tu ai probleme mari, cu respectul pentru altii.

| Ricaion589 explică (pentru Violleta2022):

Gata gata la culcare... Am gresit asta e. Asta e ultimul meu mesaj.