| SpoiledBrat a întrebat:

E normal sa te cheme șeful sa ii faci foc duminica?

3 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Dacă de obicei duminica e zi libera ( la firma unde lucrezi tu ), atunci nu prea e normal. Pentru că poate și în contract e trecut că duminica e zi liberă. Că nu se lucrează. Majoritatea firmelor sunt libere. Atât sâmbăta și duminica. Cu excepția restaurantelor, supermarketurilor, magazinelor mici și a altor activități de genul asta.

Dar unde să îi faci foc? La firma unde lucrezi? ( la sediul lor )?

| cfrtobias a răspuns (pentru Anonimul151):

La oile la Gigi Becali probabil

| AlexSSWW2 a răspuns:

Unde sa i faci foc?