| DonEduardo a întrebat:

Este adevarat ca daca ai mai multi bani poti poti construi afaceri mai puternice decat daca ai mai putini?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca te si pricepi da poti avea afaceri mai mari, dar afacerile nu-s pentru oricine, nu orice prost cu bani poate sa si reusesca cel putin nu legal.
Sunt mai multi factori decisivi in afaceri si nu e cum zic aia ca inveti din carti sau in nu stiu cati pasi cum sa fii un bun afacerist sau antreprenor e mult mai complicat si cred ca tine si de factorul noroc, sansa.

| Andrei3131313131321 a răspuns:

Daca te si pricepi da poti avea afaceri mai mari, dar afacerile nu-s pentru oricine, nu orice prost cu bani poate sa si reusesca cel putin nu legal

| Simpatic a răspuns (pentru Andrei3131313131321):

Ma aprobai sa inteleg? happy

| Andrei3131313131321 a răspuns (pentru Simpatic):

NORMAL
Am o intrebare imi poti raspunde?

| Simpatic a răspuns (pentru Andrei3131313131321):

Lasa-mi mesaj privat si daca ma voi pricepe am sa raspund

| Sofer a răspuns:

Poți construi afaceri dacă ai bani multi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dar nu este un criteriu decisiv.