| CherryPips12345 a întrebat:

Este cineva care a lucrat ca model de videochat? Si daca da, imi puteti spune si mie studioul unde ati lucrat sau cele mai bune studiouri din experienta voastra? Si cum e atunci cand te angajezi prima data, cand iti face pozele cum se comporta, etc.
Multumesc pentru eventualul raspuns!

7 răspunsuri:
| Nelucojoc a răspuns:

Nu e nevoie sa te angajezi nicaieri. E sufi sa iti faci cont pe onlyfans sau pe chaturbate si lucrezi de acasa. Cauta in google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ți cont de only și îl promovezi pe Rredit, acolo ti se permite sa pui poze nud.
Poți să îți faci și tik tok dar sa ai 1000 de următori că sa poți live-uri să îți promovezi live only, sunt destule metode sa faci bani ușor dacă ești fata și arăți bine.

| Violleta2022 a răspuns:

"model de videochat" ce este ala?
Videochatul este prostitutie virtuala, nu modeling!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Nelucojoc):

Are deja cont pe onlyfans dar nu are clientela, ca nu o vrea nimeni... Si-a postat acum cateva zile linkul personal de pe onlyfans.

| Nelucojoc a răspuns (pentru Violleta2022):

"dupā" nu inseamna "de pe"
după=prepoziție
1. Introduce un complement circumstanțial de loc.
1.1. Îndărătul, în dosul, înapoia.
sinonime: înapoia îndărătul
locuțiune prepozițională De după = dindărătul, din dosul, dinapoia.
sinonime: dinapoia dindărătul
Stai cam rau la capitolul limba românā pentru cineva asa sfatos ca tine.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu face prostia sa te duci la un studio, e sclavie acolo.
Fosta mea prietena a facut videochat, si am ajutat-o sa se puna pe picioare, ai nevoie de un laptop decent, o camera web la cateva sute de roni, ringlight sau lumini, 200-300 roni, si rabdare. Iti scoti investitia in prima luna. Daca ai nevoie de sfaturi poti sa imi scrii.

| Nelucojoc a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce faci? Semnalizezi virtute, sau dai un sfat?