| Florentina_Andreea_1995 a întrebat:

Este cineva stutent la Calculatoare si tehnologia informatie? daca da unde? (pe restu ii rog sa nu comenteze in plus). Multumesc!

4 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Eu sunt cel mai stutent laughing Chiar as putea fi profesor...dar sunt prea tanar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce te intereseaza?

| Florentina_Andreea_1995 explică (pentru suntserios):

Niste opinii dar de la cei in cunostinta de cauza

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Florentina_Andreea_1995):

Mai clar, opinii despre ce? Despre facultate in general? E o facultate ok atat timp cat iti dai interesul, nicio facultate nu iti baga cu forma cunostintele in cap, doar iti ofera niste directii