| maria_9179 a întrebat:

Este de ajuns daca invat pentru titularizare pentru un post de educatoare in Bucuresti,metodele,strategiile,evaluarea,itemii,ideal,sc op, obiectiv educational?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si in loc sa cauti tematica oficiala intrebi pe TPU?

| maria_9179 explică (pentru suntserios):

Am cautat si tematica oficiala si cam astea sunt, dar se pune accent mai mult pe practica, metodica si nu vreau sa invat mult si prost sunt absolventa a liceului pedagogic promotia 2014 si mai am la dispozitie doar o saptamana sa invat, avand in vedere ca abia am terminat cu Bac-ul.