| Andaard6 a întrebat:

Eu aș vrea să merg pe partea de filologie ca după sa dau la drept și criminalistica deoarece am auzit că e trebuie să ai facultatea de drept, aș vrea mai multe informații despre criminalistica care să fie 100% corecte.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

De ce să faci dreptul dacă vrei să fii ce spui. Du-te direct la sursă:

https://www.politiaromana.ro/......-frecvente

2 răspunsuri:
| Andaard6 explică (pentru sierra1):

Păi am citit tot aici și am văzut că asta au spus multe persoane

| sierra1 a răspuns (pentru Andaard6):

Ar fi de dorit să faci nu cum vor alții ci cum ți-e ție mai bine