| Sof324 a întrebat:

Exista o slujba in care clientul tau sa vina efectiv la tine si sa isi verse nervii asupra ta, tu incercand sa-l faci sa treaca peste, sa-l imbunezi, sa-l faci sa se simta bine? Nu ma refer la psiholog ci la o slujba in care "pacientul " tau sa isi verse la propriu nervii pe tine, certandu-te sau ceva de acest gen.

Răspuns Câştigător
| zElley a răspuns:

Din cate stiu in america exista un astfel de tratament dar la noi inca nu a aparut, cred ca te referi la descarcarea de nervi pe o anumita persoana pentru a trece peste, normal tot o ramura a psihologiei este doar ca pentru romani e mult prea avansata, ei prefera sa moara decat sa dea bani la un astfel de tratament (Majoritatea).

1 răspuns:
| Sof324 explică (pentru zElley):

Interesant, mersi happy.