| restinvogue a întrebat:

Exista profesie de "promoter cultural" sau e doar un titlu pe care și-l pun unii care promovează cultura?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat cineva iti da bani pentru asta, se poate zice ca e o meserie/ serviciu.

| restinvogue explică (pentru anonim_4396):

Asta întreb, daca exista cineva cu profesia asta sau e doar un titlu așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru restinvogue):

Asta e alta intrebare, diferita de cea initiala

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu nu am auzit de asa ceva. Cel mai probabil si-l pun cei care merg prin diverse locuri si promoveaza cultura pe Instagram si/sau Facebook.